Novinky

Pozri si zopár našich najnovších aktivít s učiteľmi a žiakmi školy. Pridaj sa k nám a budúci rok sa na foto môžeš nájsť aj ty.

DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

V dňoch 12.-13. decembra 2022 škola opäť otvorila svoje brány, aby počas Dňoch otvorených dverí sprístupnila svoje priestory širokej verejnosti. Zámerom DOD bolo prezentovať komplexné moderné vzdelávanie a ambície vedenia školy, ktoré každoročne smerujú k vytvoreniu nových študijných i učebných odborov a k dopĺňaniu materiálno-technického vybavenia školy. Vďaka priamemu kontaktu so školským prostredím sa návštevníci mohli oboznámiť s obsahom a podmienkami štúdia v aktuálnych odboroch..

Čítaj viac

ERASMUS + A NAŠI MAJSTRI A UČITELIA V POĽSKU

V spolupráci s medzinárodnou agentúrou EU mobility PL sme strávili týždeň v Katoviciach. V školských dielňach na strednej škole Sląnskie Techniczne Zaklady Naukowe sme sa učili programovať pomocou AutoCad Inventoru a priamo cez G kódy. Následne sme priamo u CNC stroja programovali, obsluhovali a hlavne vyrábali navrhnuté súčiastky. Mali sme výborných lektorov a aj vďaka poľštine to pre nás bolo jednoduchšie. Ostal nám aj čas na prehliadku školských dielní a debatu o školstve v Poľsku a situácii učiteľov..

Čítaj viac

IMATRIKULÁCIA

Interaktívny deň ponúkol študentom našej školy aktivity, ktoré boli rozdelené do troch sekcií. Deň obohatil študentov o športovú činnosť, prácu v dielni a v neposlednom rade o zábavu, ktorú navodila imatrikulácia. Nevšedne mnohostranný deň sa uskutočnil 16.11.2022 pri príležitosti Medzinárodného dňa študentstva. Práve jeho slávnostná a hlavne úsmevná časť znásobila naše rady po prijatí prvákov medzi seba. Sľubom, ktorý zložili, sa zaviazali, že si budú riadne plniť svoje povinnosti, dodržiavať školský poriadok a rešpektovať učiteľov i svojich spolužiakov..

Čítaj viac

HALLOWEEN U NÁS V ŠKOLE

26. október nebol bežným dňom. Jasné pokyny na plagátoch dali na vedomie, že vstup do školy bude v nevšedných kostýmoch. Výzdoba školy už vopred predurčovala, čo sa bude diať. Halloween na drevárke. A tak sa od rána školou hmýrili pavúky, ožívali duchovia, poletovali netopiere, zakrádali kostlivci, potulovali zombíci a iné podivné tvory. Ťažko sa nám uverilo, že do školy zavítali páni Jason Bloody Murder, Vreskot, Klobúčnik, Metalhead, Kim Possible, Luigi, Super Mario a panie Mačka, Dievča, Hubička i Lebka..

Čítaj viac

Sociálne siete

Napíš nám

Kontaktný formulár